PLAS SHERRI/ Paloma shpërthen në lot pas përplasjes me Ilirin: Harbut – AlpeGossip
PLAS SHERRI/ Paloma shpërthen në lot pas përplasjes me Ilirin: Harbut

PLAS SHERRI/ Paloma shpërthen në lot pas përplasjes me Ilirin: Harbut

Paloma dhe Iliri janë përfshirë në një debat ditën e sotme, brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Gjithçka ka nisur për mosrespektimin e rregullave, pasi Iliri ka thënë se Paloma dhe Monika nuk respektojnë mbajtjen e mikrofonave dhe flasin nën zë.

Iliri ka kërkuar që kjo mos të përsëritet më, pasi dënohen të gjithë, por mënyra si është thënë nuk është pëlqyer nga Paloma.

Ata i janë drejtuar njëri-tjetrit me fjalën “harbut”. Pas debatit, kur është larguar Iliri , Paloma ka nisur të qajë.

Banorët e tjerë e kanë përqafuar.