Feston ditëlindjen/ Ja sa vjeç mbush këngëtarja shqiptare dhe SUPRIZAT nuk kanë të mbaruar (FOTO) – AlpeGossip
Feston ditëlindjen/ Ja sa vjeç mbush këngëtarja shqiptare dhe SUPRIZAT nuk kanë të mbaruar (FOTO)

Feston ditëlindjen/ Ja sa vjeç mbush këngëtarja shqiptare dhe SUPRIZAT nuk kanë të mbaruar (FOTO)

Beatrix Ramosaj është njëra nga këngëtaret e njohura shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj të bukur dhe në formë.

Sot, këngëtarja e njohur feston ditëlindjen e saj të 24-të.

Këtë e ka bërë të ditur vet Beatrix, përmes postimeve në rrjetet sociale, ku shohim se sapo akrepat e orës kanë prekur mesnatën ajo ka filluar festën.

Në imazhet e publikuara shihet Beatrix teksa pranë saj është një tortë shumë e këndshme ngjyrë rozë.

“Vajza e ditëlindjes” ka shkruar Beatrix