Nuk e priste kështu! Roza Lati: As më dhembi hiç (FOTO) – AlpeGossip
Nuk e priste kështu! Roza Lati: As më dhembi hiç (FOTO)

Nuk e priste kështu! Roza Lati: As më dhembi hiç (FOTO)

Nëse nuk e kishit vënë re më parë, Roza Lati ka prej kohësh një tatuazh në zonën pas veshit.

Ndoshta nuk e kishit dalluar se ishte zbehur boja dhe tashmë moderatorja shqiptare kishte vendosur ta ribënte.

Në një foto të publikuar në “Instastory”, Roza tregon se kishte harruar sesa e dhimbshme është të bësh tatuazhin në atë zonë.

“As më dhembte hiç… kujtoja se do thosha!”, shkroi ajo.