Bëmë mama të të ngjaj! Vajza e Gjyste Vulaj ÇMEND djemtë, shihni sa seksi është (FOTO) – AlpeGossip
Bëmë mama të të ngjaj! Vajza e Gjyste Vulaj ÇMEND djemtë, shihni sa seksi është (FOTO)

Bëmë mama të të ngjaj! Vajza e Gjyste Vulaj ÇMEND djemtë, shihni sa seksi është (FOTO)

Gjyste Vulaj është padyshim një nga këngëtaret më të dashura për publikun e që këngët e saj i kanë rezistuar kohës dhe vazhdojnë të dëgjohen edhe sot. Jashtë vëmendjes nuk ka mbetur as jeta private e Gjystes dhe familja e saj. Siç dihet këngëtarja ka një vajzë shumë bukuroshe e cila së fundmi ka marrë shumë vëmendje.

Ashtu si mami i saj, Rosana është shumë seksi dhe moderne. Me fotot që poston 20-vjeçarja tërheq shpesh vëmendjen e ndjekësve e disa foto të saj i ka postuar sot Gjystja.

Në disa prej tyre, Rosana tregon trupin me linja perfekte të cilin e ka trashëguar nga e ëma.

Rosana është bërë tashmë shumë e famshme si vajza e Gjyste Vulaj, por nuk dihet nëse në të ardhmen do e shohim pjesë të ekranit.