Bebe Rexha “tërbon” rrjetin me videon ku bën TWERK, vëllai i saj bën reagimin tipik prej shqiptari: E godet duke… – AlpeGossip
Bebe Rexha “tërbon” rrjetin me videon ku bën TWERK, vëllai i saj bën reagimin tipik prej shqiptari: E godet duke…

Bebe Rexha “tërbon” rrjetin me videon ku bën TWERK, vëllai i saj bën reagimin tipik prej shqiptari: E godet duke…

Marrëdhëniet mes motrave dhe vëllezërve ndonjëherë ndodh të jenë paksa të ndërlikuara, sidomos kur këta të dytët vendosin të marrin përsipër përgjegjësinë për motrat e tyre. Këtë na e ka treguar më së miri video e këngëtares shqiptare, ku shfaqet duke bërë twerk përpara vëllait.

Bebe Rexha ka ndarë ditën e sotme me ndjekësit e saj në ‘Instagram’ një video teksa filmonte vëllain e saj duke kërcyer. Në një moment ajo e ka kthyer kamerën përpara pasqyrës dhe ka filmuar veten e mbuluar me peshqir dhe duke bërë twerk.

Mesa duket ky veprim e ka inatosur vëllain e saj, i cili menjëherë ka rrëmbyer një jastëk aty pranë dhe e ka goditur këngëtaren, ndërkohë që ajo ka filluar të bërtasë.