Kjo nuk pritej! Akoma pa u lidhur tamam, ndahen Ilda Bejleri dhe Klevis Balliu? – AlpeGossip
Kjo nuk pritej! Akoma pa u lidhur tamam, ndahen Ilda Bejleri dhe Klevis Balliu?

Kjo nuk pritej! Akoma pa u lidhur tamam, ndahen Ilda Bejleri dhe Klevis Balliu?

Kohët e fundit ka qarkulluar shpesh lajmi se deputeti i Partisë Demokratike Klevis Balliu dhe gazetarja sportive Ilda Bejleri janë në një lidhje dashurie. Ata janë fotografuar shpesh në shoqërinë e njëri tjetrit edhe pse e kanë mohuar mundësinë e të qënit në një marrëdhënie së bashku.

Por Klevisi në një nga emisionet ku ishte i ftuar kur u pyet për këtë çështje tha që kjo nuk ka interes publik, ama e cilësoi Ildën si një nga femrat më të bukura të ekranit, me të cilën do donte të kalonte një fundjavë.

Mirëpo, ende pa e pranuar se janë në një lidhje me njëri-tjetrin, newsbomb.al ka mësuar se deputeti i PD, Klevis Balliu dhe moderatorja Ilda Bejleri i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Sipas burimeve pranë çiftit të dy kanë disa javë që nuk kanë asnjë kontakt me njëri-tjetrin, ndonëse kishin bërë plane të nisnin edhe një bashkëjetesë.

Se sa i vërtetë është ky lajm, mbetet për t’u parë në vazhdim.