“PO TË MË PYESTE ARBANA”/ Efi debaton me Nitët: Më ke bërë të ndihem keq – AlpeGossip
“PO TË MË PYESTE ARBANA”/ Efi debaton me Nitët: Më ke bërë të ndihem keq

“PO TË MË PYESTE ARBANA”/ Efi debaton me Nitët: Më ke bërë të ndihem keq

Efi Dhedhes duket se është ndjerë e zhgënjyer nga Nita Latifi, pasi sipas saj tjetër gjë thotë kur diskutojnë dhe tjetër gjë shpreh gjatë prime-t.

Ajo ka thënë se Nita është përpjekur ta ulë në momentin që i’u dha mundësia.

Pjesë nga debati:

Efi: Po të më pyeste Arbana ça mendon për Nitën, të njëjtën gjë do them, nuk do ndryshojë asnjë fjalë, por ti e bëre. Në momentin që unë shoh një njeri që tjetër bën, tjetër thotë kur i jepet mundësia për ta ulur dikë tjetër, unë ndihem shumë keq.

Nita: Nuk qëndrojnë raportet të njëjta si në shtëpi kur kalojmë kohë bashkë, si në prime. Në prime është tjetër gjë. Na shohin të gjithë, kemi qasje tjetër.

Efi: Pikërisht, nuk është e bukur kjo Nita, edhe këtu të shohin të gjithë, jo vetëm në prime.