SI NA KISHTE SHPËTUAR KY DETAJ/ Brad Pitt bëhet kopje e partneres që ka në krah – AlpeGossip
SI NA KISHTE SHPËTUAR KY DETAJ/ Brad Pitt bëhet kopje e partneres që ka në krah

SI NA KISHTE SHPËTUAR KY DETAJ/ Brad Pitt bëhet kopje e partneres që ka në krah

Ish të dashurat e Brad Pitt janë pak a shumë një pjesë e mirë e aktoreve të Hollywood-it, duke nisur nga Jennifer Aniston, Angelina Jolie dhe Gwyneth Paltrow.

Mirëpo interneti ka vënë re një detaj në lidhje me aktorin dhe fansat po luajnë mendsh.

Mesa duket, Brad ka shumë dëshirë të transformohet si partnerja që ka në krah dhe bën gjithçka që të jetë në sinkronizim të plotë me pamjen e saj. Aktori preferon të lyej flokët si partnerja, në raste të tjera edhe t’i presë, apo të kombinojë syzet.

Nuk na besoni? Hidhini një sy listës më poshtë.

Brad Pitt dhe Gwyneth Paltrow

Brad Pitt dhe Jennifer Aniston

 Brad Pitt dhe Angelina Jolie

Brad Pitt dhe Jitka Pohledek