Harrojini format bombastike, Enca bën ndryshimin DRASTIK në trup: Kur bie… (FOTO) – AlpeGossip
Harrojini format bombastike, Enca bën ndryshimin DRASTIK në trup: Kur bie… (FOTO)

Harrojini format bombastike, Enca bën ndryshimin DRASTIK në trup: Kur bie… (FOTO)

Përpos suksesit që ka patur gjithnjë me këngët që ka publikuar, Enca është komentuar shpesh edhe për format bombastike trupore. Ndonjëherë edhe është kritikuar për shtimin në peshë megjithatë ajo ka vendosur t’i japë fund kësaj.

Enca së fundmi po punon shumë me ushtrimet në palestër për të hequr kilet e tepërta dhe këtë e ka treguar edhe sot.

Këngëtarja e hitit “Dua” ka publikuar një video ku shihet pa makeup, qull në djersë dhe e rraskapitur nga lodhja.

“Tu ra shi nga Enca”, shkruan ajo me humor teksa filmon bulzat e djersës në fytyrë.

Me kaq vullnet sa e ka nisur, me siguri shumë shpejt Encën do e shohim super elegante.