PROGRAMI MË I RI NË “TOP CHANNEL”/ Moderatorja e njohur shqiptare rikthehet në ekran (VIDEO) – AlpeGossip
PROGRAMI MË I RI NË “TOP CHANNEL”/ Moderatorja e njohur shqiptare rikthehet në ekran (VIDEO)

PROGRAMI MË I RI NË “TOP CHANNEL”/ Moderatorja e njohur shqiptare rikthehet në ekran (VIDEO)

Pas një shkëputje të gjatë nga ekrani moderatorja Elona Duro duket se ka vendosur t’i rikthehet dashurisë së vjetër.

Ajo sapo ka njoftuar përmes një postimi në Instagram se shumë shpejt do të fillojë emisionin e saj më të ri në kanalin “My Music” në Digitalb.

Gjithashtu ajo ka zbuluar se emisioni do të mbajë emrin #TAG dhe do të jetë një program argëtues me të ftuar, biseda, thashetheme, muzikë dhe quize – lojëra përmes telefonatave.

Nga ana tjetër Elona drejton edhe një program muzikor në Top Albania Radio.

 

View this post on Instagram

Se shpejti ne My Music ne @digitalb_official #tag

A post shared by Elona (@elonaduro) on