E DEKORUAR PË FESTA/ Shihni pamjet mahnitëse brenda shtëpisë së Tunës (FOTO) - AlpeGossip
E DEKORUAR PË FESTA/ Shihni pamjet mahnitëse brenda shtëpisë së Tunës (FOTO)

E DEKORUAR PË FESTA/ Shihni pamjet mahnitëse brenda shtëpisë së Tunës (FOTO)

Tuna mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura nga publiku dhe ndër më të komentuarat në media e rrjete sociale. Kur vjen puna tek rrjetet sociale, ashtu si shumica e VIP-ave edhe Tuna është shumë aktive dhe poston thuajse çdo ditë duke i mbajtur fansat të përditësuar me të rejat e fundit nga jeta e saj.
Ditën e sotme këngëtarja i ka mhanitur të gjithë me setin e ri fotografik, të realizuar brenda ambientit të shtëpisë.

Tuna shfaqet e veshur posaçërisht për festa, e ulur në një kënd pranë pemës dhe oxhakut.

Ndërsa Tiani shfaqet herë në prehërin e mamit e herë duke lodruar në ambientin e dekoruar.