“TË KA BO SILIKONI…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at – AlpeGossip
“TË KA BO SILIKONI…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

“TË KA BO SILIKONI…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Dafina Zeqiri ka publikuar një video ku kërcen si e “çmendur” dhe e duket se është e dhënë pas ritmit. Mirëpo edhe gjatë kërcimit të caj fansat kanë vërejtur detaje dhe kanë shprehur atë që mendojnë. “Flokët si  me kon cika e Enverit vet” i shkruan një nga ndjekësit.

Ermal Mamaqi vazhdon me mesazhet motivuese në profilin e tij në Instagram, ku publikon çdo ditë nga një të ndryshme. “O Mali u bone bajat po nderro teme se u merziten keta” i thotë fansi duke “thumbuar” kështu dhe Ermalin dhe gjithë ndjekësit e tij, aq më tepër ata që i komentojnë negativisht.

 

Franceska Jace ka publikuar një foto pak para se të transmetohej emisioni “E diell Top Chanel”. Mirëpo njër nga ndjekësit gjithë këtij imazhi të kuruar i ka lënë një koment tepër pikant. “Tka bo silikoni ty ske nevoj per makeup fare” i thotë komentuesi, duke iu kundërpërgjigjur për falenderimin e bërë nga Franceska për make up-in e saj.

ALPEgossip.al