Publikohen FOTO pa grim dhe filtra… Shikoni si e ka transformuar shtatzënia Xhensilën – AlpeGossip
Publikohen FOTO pa grim dhe filtra… Shikoni si e ka transformuar shtatzënia Xhensilën

Publikohen FOTO pa grim dhe filtra… Shikoni si e ka transformuar shtatzënia Xhensilën

Kohët e fundit ajo është kthyer në qendër të vëmendjes mediatike për shak të lajmit të shtazënisë.
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku e kanë mbajtur me fanatizëm larg vëmrndjes këtë lajm dhe kanë qenë të vendosur të kundërshtojnë çdo publikim edhe pse e vërteta qëndronte ndryshe.

Së fundmi të dy janë ‘arratisur’ drejt Italisë nga ku kanë ndarë foto mjaft të ëmbla.

Por pas videos ku Xhensila është shfaqur duke kërcyer dhe barku i saj duket qartë, një fans ka ndarë në rrjetet sociale me këngëtaren bukuroshe disa foto.

Pa filtra dhe pa grim Xhensila duket se i ka shtuar disa kilogramë nga shtazënia.