"DO VINI DUART NË KOKË"/ Ja çmimi i "kripur" i orës së Blerim Destanit (FOTO) - AlpeGossip
“DO VINI DUART NË KOKË”/ Ja çmimi i “kripur” i orës së Blerim Destanit (FOTO)

“DO VINI DUART NË KOKË”/ Ja çmimi i “kripur” i orës së Blerim Destanit (FOTO)

Blerim Destani është një nga aktorët shqiptar më të pëlqyer sidomos nga publiku femëror si dhe ndër njerëzit më të pasur në Shqipëri.

Këtë e ka treguar edhe së fundmi përmes një fotoje në Instagram ku si aksesor ka vendosur një orë në dorë çmimi i së cilës do t’ju bëjë të vini duart në kokë.

Përmes një faqeeje në Instagram e cila zbulon çmimet e veshjeve të vipave kemi parë se ora e tij kushton plot 100 000 euro.