“PA PIKË GRIMI”/ Xhensila Myrtezaj habit ndjekësit me fotot e fundit – AlpeGossip
“PA PIKË GRIMI”/ Xhensila Myrtezaj habit ndjekësit me fotot e fundit

“PA PIKË GRIMI”/ Xhensila Myrtezaj habit ndjekësit me fotot e fundit

Vajzat bukuroshe të ekranit, sigurisht që duken perfekte me një grim të kujdesshëm, por në disa raste, realiteti ndryshon mjaft nga ajo që shohim në revista apo skenë. Në rastin e Xhensila Myrtezajt megjithatë, nuk është kështu. Këngëtarja ka postuar në rrjetet sociale një foto të saj duke iu nënshtruar trajtimeve estetike, dhe ashtu pa grim duket shumë mirë!!

Ajka është e vogël dhe natyrisht e merr të gjithë vëmendjen e mundshme të të ëmës, por Xhensila kujdeset edhe për veten, sic e kemi parë edhe me rikthimin e shpejtë në palestër, dhe kjo është vërtet shumë pozitive!