DO TË HABITENI/ Ja sa diferencë kanë në moshë Vesa Luma dhe Big Basta – AlpeGossip
DO TË HABITENI/ Ja sa diferencë kanë në moshë Vesa Luma dhe Big Basta

DO TË HABITENI/ Ja sa diferencë kanë në moshë Vesa Luma dhe Big Basta

Këngëtarja e hiteve “Jemi dhe s’jemi”, “Luaj”, “Amanet” etj., Vesa Luma, i është përgjigjur së fundmi në Instastory pyetjeve kurioze të ndjekësve të saj.
Pyetjet më të shumta kanë qenë lidhur me bashkëshortin Big Basta dhe djalin e tyre, Lianin. Për herë të parë, Vesa ka treguar për ndjekësit sa diferencë ka në moshë me partnerin e saj, i cili tashmë po jeton larg familjes, në Zelandën e Re.

“Sa vite diferencë ke me burrin?”- e pyet fansi, të cilit Vesa ia ka kthyer: “3 muaj.”, duke zbuluar diferencën e vogël që ata kanë me njëri-tjetrin.