PRINTI I LULEDELES/ Trendi që po bën namin këtë verë (FOTO) – AlpeGossip
PRINTI I LULEDELES/  Trendi që po bën namin këtë verë (FOTO)

PRINTI I LULEDELES/ Trendi që po bën namin këtë verë (FOTO)

Printi i luledeles do të jetë kryefjala e veshjeve këtë sezon veror. Mund ta gjeni në fustane, funde apo rrobabanjo, dhe gjithë veshja juaj do të duket jo vetëm e lezetshme por edhe në një hap me kohën. Ja disa sugjerime mode: