E AKUZUAN SE KA TRADHËTUAR BURRIN/ Dajana Shabani shpërthen publikisht (FOTO) – AlpeGossip
E AKUZUAN SE KA TRADHËTUAR BURRIN/ Dajana Shabani shpërthen publikisht (FOTO)

E AKUZUAN SE KA TRADHËTUAR BURRIN/ Dajana Shabani shpërthen publikisht (FOTO)

Moderatorja e njohur e “Ditë e re” në Ora News, Dajana Shabani ka qenë shumë e komentuar muajt e fundit për shkak të divorcit me bashkëshortin. Moderatorja pak kohë më parë ka deklaruar se ishte ndarë nga burri me të cilin ka edhe një vajzë dhe se po përjetonte një histori të re dashurie.

 

Mirëpo, një portal online ka nxjerr së fundmi një artikull ku shkruan se Dajana e ka tradhëtuar ish bashkëshortin e  saj dhe se është lidhur me një boksier. Lidhur me këto lajme moderatorja ka reaguar shumë ashpër dhe ka treguar se do të marr masa të ashpra për këto shpifje.

“S’kam tradhtuar askënd, dhe s’dini asgjë për jetën time! Nga sot merret avokatja ime!”,  shkruan Dajana Shabani në rrjete sociale.