DUA LIPA BËN NDRYSHIMIN DRASTIK NË PAMJE/ Tani nuk do ta njohim më (FOTO) – AlpeGossip
DUA LIPA BËN NDRYSHIMIN DRASTIK NË PAMJE/ Tani nuk do ta njohim më (FOTO)

DUA LIPA BËN NDRYSHIMIN DRASTIK NË PAMJE/ Tani nuk do ta njohim më (FOTO)

Pas ndarjes së shumë komentuar, Dua Lipa dhe Isaac Carew kanë vendosur të dy të bëjnë ndryshim në pamje. Isaac vetëm pak ditë më parë u shfaq me mjekër dhe mori shumë komplimenta për pamjen e tij të re.

Ndërsa Dua sot është shfaqur me flokë blu, një ndryshim drastik dhe shumë i guximshëm nga këngëtarja shqiptare.

Fansat kanë mbetur të shokuar nga ndryshimi i papritur i Duas dhe shumica prej tyre e kanë pritur mirë.

Ndërkohë së fundmi Dua po përflitet se ka nisur një lidhje me vëllain e Gigi dhe Bella Hadid, Anwar Hadid.