PAMJE NGA XHIRIMET E KLIPIT TË RI/ Eni Koçi zbulon bashkëpunimin me këngëtarin e njohur (FOTO) – AlpeGossip
PAMJE NGA XHIRIMET E KLIPIT TË RI/ Eni Koçi zbulon bashkëpunimin me këngëtarin e njohur (FOTO)

PAMJE NGA XHIRIMET E KLIPIT TË RI/ Eni Koçi zbulon bashkëpunimin me këngëtarin e njohur (FOTO)

Eni Koçi ka nisur xhirimet e klipit të saj më të ri dhe nga postime lw tw kuptohet qw është bashkëpunim.

Eni i ka postuar disa Instastory dhe dyshimet janë se mes saj dhe Lindon Berishës po vjen një këngë e re por edhe Genci shihet pranë saj.

Image

Gjatë xhirimeve të klipit shihet ajo,së bashku me të dashurin Gencin, i cili nuk dihet nëse ka bashkëpunuar me ta apo vetëm ka shkuar për ta mbështetur gjatë xhirimeve.

ImageImage