KAQ ISHTE? Riniani i jep fund lidhjes me avokaten bukuroshe dhe ja çfarë i nxorri zbuluar – AlpeGossip
KAQ ISHTE? Riniani i jep fund lidhjes me avokaten bukuroshe dhe ja çfarë i nxorri zbuluar

KAQ ISHTE? Riniani i jep fund lidhjes me avokaten bukuroshe dhe ja çfarë i nxorri zbuluar

Pas daljes nga “Përputhen”, Riniani nisi një histori dashurie me një vajzë të quajtur Anisa Berliku, avokate në Spanjë. Ai e bëri lidhjen publike, duke ndarë në rrjete sociale foto me partneren.

Dyshja dukeshin shumë të lumtur me njëri-tjetrin, por së fundmi diçka ka ndodhur. Kudo në rrjet po përflitet se çifti janë ndarë, kjo pasi Riniani nuk e ndjek më në rrjete sociale.

Nga ana tjetër, Anisa e ndjek por i ka fshirë të gjitha postimet me të, duke bërë që të lindin dyshimet.