Kur do të bëjë Armina fëmijë?! Ja si përgjigjjet blogerja: Unë tani jam… – AlpeGossip
Kur do të bëjë Armina fëmijë?! Ja si përgjigjjet blogerja: Unë tani jam…

Kur do të bëjë Armina fëmijë?! Ja si përgjigjjet blogerja: Unë tani jam…

E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ishte blogerja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Armina Mevlani e cila u intervistua nga të vegjëlit.

Pyetjes së shumëpritur se kur do të bëhet nënë, Armina i përgjigjet se ajo është vetëm 26 vjece dhe pritjen e ëmbël e mendon pak më vonë.

Vogëlushët e pyetën dhe se çfarë do të dëshironte një vajzë apo djalë, Armina u shpreh se i donte shumë fëmijët dhe nuk kishte rëndësi se çfarë gjinie do të ishte./AlpeNews.al