I njohëm si “Nënë e bijë”/ Gylseren dhe Hazall tashmë “zihen” për këtë mashkull (FOTO) – AlpeGossip
I njohëm si “Nënë e bijë”/  Gylseren dhe Hazall tashmë “zihen” për këtë mashkull (FOTO)

I njohëm si “Nënë e bijë”/ Gylseren dhe Hazall tashmë “zihen” për këtë mashkull (FOTO)

Aktorja e njohur turke Alina Boz është bërë e njohur për publikun shqiptar në rolin e ‘Hazall’ në serialin ‘Fate të kryqëzuara’. Në film aktorja ishte e bija e ‘Gylserenit’ dhe marrëdhënia e tyre me ulje dhe ngritje ja dilte gjithmonë të bëheshe e mirë. Por duket se kjo gjë nuk do të ndodhë në jetën reale. Dy vajzat janë zënë dhe mendohet se shkak është bërë muzikanti Mithat Can Ozer. Mithat ka qenë më parë në një lidhje me Nurgulin dhe tanimë është i dashuri aktual i 20-vjeçares Alina. Mithat është 35 vjeç dhe me Alinën ka një marrëdhënie afër 1-veçare.