“NUK PO E BESOJMË DOT”/ Parukjeri i yjeve të botës vjen në Tiranë (FOTO) – AlpeGossip
“NUK PO E BESOJMË DOT”/ Parukjeri i yjeve të botës vjen në Tiranë (FOTO)

“NUK PO E BESOJMË DOT”/ Parukjeri i yjeve të botës vjen në Tiranë (FOTO)

Chriss Appelton është një prej emrave që qëndron pas imazhit perfekt të yjeve më të mëdhenj të botës.

Që nga Jennifer Lopez, Kim Kardashian, Kylie Jenner e deri tek Ariana Grande e shumë emra të tjerë, kanë e kanë Chriss një prej parukjerin e tyre të preferuar, i cili kujdeset që flokët e vajzave të duken aq bukur, në fotot apo daljet e tyre publike.

Fatin për të ndjekur nga afêr punën profesioniste të yllit të imazhit shumë shpejt do ta kemi edhe ne sepse më 27 nëntor ai do të vijë në Tiranë për të realizuar një “masterclass”. Ambientet e teatrit Art Turbina me siguri do të mbushet plot me djem dhe vajza që aspirojnë apo operojnë në profesionin e parukierit!