“LEKË DHE RESPEKT”/ Robert Berisha ka një mesazh për Serbinë pas taksës së mallrave dhe formimit të ushtrisë së Kosovës – AlpeGossip
“LEKË DHE RESPEKT”/ Robert Berisha ka një mesazh për Serbinë pas taksës së mallrave dhe formimit të  ushtrisë së Kosovës

“LEKË DHE RESPEKT”/ Robert Berisha ka një mesazh për Serbinë pas taksës së mallrave dhe formimit të ushtrisë së Kosovës

Këngëtari shqiptar Robert Berisha ka përfunduar me sukses aventurën e tij në spektaklin e kërcimit “Dance With Me” duke dalë në treshen finalist.

Por le të shkëputemi pak nga kjo dhe të ndalemi në një video që ka postuar Roberti pak minuta më parë në Instastoryn e tij. Ai i bën thirrje të gjithë kolegëve që tashmë këngën “Xhamadani vija vija” të këndohet në një mënyrë tjetër e kjo t’i dedikohet taksës 100 të vendosur ndaj mallrave serbe dhe formimit të ushtrisë së Kosovës.

Ai e ka përfunduar videon duke i uruar të gjithë shqiptarët kudo që janë të kalojnë festa të mbara, dashuri shëndet, respekt dhe lek sa më shumë përfundon ai.

Për më shumë ndiqni videon që të kuptoni versionin e ri te këngës “Xhamadani vija vija”