Mes shiut dhe mjegullës, Alketa Vejsiun e rrëmben era! (FOTO) – AlpeGossip
Mes shiut dhe mjegullës, Alketa Vejsiun e rrëmben era! (FOTO)

Mes shiut dhe mjegullës, Alketa Vejsiun e rrëmben era! (FOTO)

Moderatorja e njohur shqiptare Alketa Vejsiu i rezervon shpesh vetes ditë pushimi larg zhurmës dhe rrëmujës së kryeqytetit.
Mes erës, shiut, mjegullës dhe reve, moderatorja thotë se ajo që duhet është vetëm një përqafim i ngrohtë.

Vejsiu ka publikuar në Instagram dy foto mjaft të bukura nga ky përshkrim që bën, teksa ndodhet në Llogara.