Pasi e ndaloi në rrugë , Baby G flirton me policin (FOTO) - AlpeGossip
Pasi e ndaloi në rrugë , Baby G flirton me policin (FOTO)

Pasi e ndaloi në rrugë , Baby G flirton me policin (FOTO)

Ajo është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të komentuar në shtypin rozë.
Bëhet fjalë për Baby G, që së fundmi i ka habitur të gjithë me postimin e saj.

Baby G ka postuar në Instagram një foto, ku shihet me një polic, i cili e ka ndaluar në rrugë.

Ajo ka realizuar një foto me të dhe më pas e ka postuar në Insta Story, për të marrë mendimin e ndjekësve.