E NJIHNI DJALOSHIN NË FOTO? Është një nga reperët më të njohur shqiptarë – AlpeGossip
E NJIHNI DJALOSHIN NË FOTO? Është një nga reperët më të njohur shqiptarë

E NJIHNI DJALOSHIN NË FOTO? Është një nga reperët më të njohur shqiptarë

Tashmë ai është shumë larg imazhit që ka pasur në adoleshencë. E besoni apo jo reperi në foto është Lumi B. Ka qenë vetë këngëtari, i cili ka postuar në ‘Instagram’ foton në fjalë me mbishkrimin “Tu u rrit”.

Këngëtari duket shumë më i dobët dhe i ri, ndërkohë që tani pesha e tij ka ndryshuar totalisht dhe pamja është më burrërore. Vlen për t’u theksuar se tashmë reperi është në një fazë tjetër të jetës së tij, i martuar dhe baba i një djali.