NË MUAJT E FUNDIT TË SHTATZËNISË/ Meghan Markle zbulon detaje të reja (FOTO) – AlpeGossip
NË MUAJT E FUNDIT TË SHTATZËNISË/ Meghan Markle zbulon detaje të reja (FOTO)

NË MUAJT E FUNDIT TË SHTATZËNISË/ Meghan Markle zbulon detaje të reja (FOTO)

Tani që është një dukeshë, Meghan nuk shfaqet më nëpër intervista për të treguar detaje mbi jetën e saj, ashtu siç bënte në periudhën kur ishte një aktore. Megjithatë, mundohet të sillet sa më mirë me fansat e saj gjatë paraqitjeve me princ Harry. Ajo foli hapur kur e pyetën për lindjen e saj dhe sipas një fansi që pati mundësinë ta takojë dukeshën për 5 minuta, tha se dita e madhe është afër.

Asnjë detaj tjetër nuk është zbuluar në lidhje më datën, por sipas burimeve thuhet se Meghan lind gjatë pranverës së vitit 2019. Çifti është shumë i lumtur dhe ndihen gati të mirëpresin fëmijën e tyre të parë.