EMINA CUNMULAJ KTHEHET NË SHQIPËRI/ Ja çfarë është gjëja e parë që bën modelja (FOTO) – AlpeGossip
EMINA CUNMULAJ KTHEHET NË SHQIPËRI/ Ja çfarë është gjëja e parë që bën modelja (FOTO)

EMINA CUNMULAJ KTHEHET NË SHQIPËRI/ Ja çfarë është gjëja e parë që bën modelja (FOTO)

Pavarësisht se jeton jashtë, Emina Cunmulaj asnjëherë nuk e ka harruar atdheun e saj. Së fundmi, i është bashkuar nismave të fondacionit “Fundjavë Ndryshe” për të ndihmuar familjet në nevojë, kështu që i është dashur të vijë më shpesh në Shqipëri.

Nëpërmjet një videoje të postuar në ‘Instagram-in’ e saj, ajo ka treguar se gjendet në Tiranë dhe se po ha një nga ushqimet tradicionale të vendit tonë: byrek me gjizë. Në video dëgjohet të thotë “kjo gjë më bën shumë të lumtur.” Emina ka treguar se është shumë patriote dhe ndjek gjithmonë traditat.