U SUPRIZUAM/ Aktorja e famshme bëhet gjyshe në moshën 70-vjeçare (FOTO) – AlpeGossip
U SUPRIZUAM/ Aktorja e famshme bëhet gjyshe në moshën 70-vjeçare (FOTO)

U SUPRIZUAM/ Aktorja e famshme bëhet gjyshe në moshën 70-vjeçare (FOTO)

Jemi shumë të sigurt që të paktën një herë në jetën tuaj keni parë një film të aktores Meryl Streep. Ajo është një nga aktoret më të famshme të “Hollywood-it” dhe më të pëlqyerat. Në karrierën e saj ka bërë role të ndryshme, shpesh herë si mama apo si gjyshe. Tashmë, ndryshe nga herët e tjera do e shohim Meryl si një gjyshe në jetën e vërtetë, pasi vajza e saj Mamie do të bëhet mama për herë të parë.

Mamie është vajza e dytë nga katër fëmijët me bashkëshortin Don Gummer dhe është 35 vjeç.