Bukuria e Arilenës përmes artit të Fadil Berishës (VIDEO) – AlpeGossip
Bukuria e Arilenës përmes artit të Fadil Berishës (VIDEO)

Bukuria e Arilenës përmes artit të Fadil Berishës (VIDEO)

Javë më parë këngëtarja e talentuar shqiptare Arilena Ara ishte në Amerikë. Gjatë qëndrimit të saj ajo realizoi një set fotografik në studion e fotografit Fadil Berisha. E ky i fundit në profilin e tij në Facebook ka shpalosur këtë album, përmes së cilit shfaqet bukuria natyrale e këngëtares.

Arilena si gjithnjë mahnit më bukurinë e saj. Ndërsa ajo vazhdon të jetë aktive me koncerte brenda dhe jashtë vendit.

The beautiful @arilenaaraa wearing @helen_yarmak makup hair @makeupbylilili #nyc

Gepostet von Fadil Berisha Photography am Sonntag, 1. April 2018