“Gjysma ime më e mirë”, Rezarta Shkurta romantike këtë mëngjes (FOTO) – AlpeGossip
“Gjysma ime më e mirë”, Rezarta Shkurta romantike këtë mëngjes (FOTO)

“Gjysma ime më e mirë”, Rezarta Shkurta romantike këtë mëngjes (FOTO)

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka publikuar mëngjesin e kësaj të hëne një foto mjaft romantike.
Ajo shfaqet në makinë me bashkëshortin e saj Ermal Hoxha, ndërkohë që ky i fundit është duke i dhuruar një puthje.

“Gjysma ime më e mirë,”-ka shkruar Rezarta krahas fotos. Gjatë kësaj kohe ajo ka publikuar në rrjete sociale shumë foto dhe video me bashkëshortin e saj, i cili është nipi i diktatorit të ndjerë shqiptar Enver Hoxha.

Aktualisht ai është duke vuajtur dënimin në burg për shkak të trafikut të drogës në laboratorin e gjetur në Xibrakë të Elbasanit në vitin 2015