JANË NDARË? Dalin FOTOT që nxjerrin zbuluar Atdheun dhe Sarën – AlpeGossip
JANË NDARË? Dalin FOTOT që nxjerrin zbuluar Atdheun dhe Sarën

JANË NDARË? Dalin FOTOT që nxjerrin zbuluar Atdheun dhe Sarën

Me t’u larguar nga emisioni, dyshja kanë bërë ‘lojëra’ rreth “ndarjes” disa herë, por më pastaj shfaqeshin bashkë.

Pasi nxitën thashethemet e ndarjes, Sara u shfaq në përqafim të një mashkulli misterioz, të cilit ia kishte fshehur fytyrën.

Më pastaj, thashethemeve u ‘hodhi’ flakë një person që e quajti “Nusja ime” atë në koment dhe mori përgjigje të Sarës.

Së fundi, Sara u pyet nga ndjekësit se çfarë ka ndodhur dhe si u ndanë me Atdheun, teksa i dha përgjigje përmes një videoje.

Në video, çifti u shfaqën të lumtur pranë njëri-tjetrit, por Sara e largoi menjëherë atë.

Kurse, lidhur me fotografinë me djalin misterioz në foto, ish-konkurrentja tha “Është vetëm një shaka. Njerëzit nuk janë të vëmendshëm nga alarmet e rreme”.

U tallën me të gjithë/ Dalin fotot që nxjerrin zbuluar