DITËLINDJET E 1 KORRIKUT/ Kush lindi sot për tu KUJTUAR gjithë jetën, nga producenti deri tek… (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 1 KORRIKUT/ Kush lindi sot për tu KUJTUAR gjithë jetën, nga producenti deri tek… (FOTO)

DITËLINDJET E 1 KORRIKUT/ Kush lindi sot për tu KUJTUAR gjithë jetën, nga producenti deri tek… (FOTO)

Data shënon 10 korrik dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre.

Të lindurit në 10 korrik janë shenja e katërt e zodiakut, të cilët mbahen si shenjat e diellit. Udhëhequr nga hëna, gaforet janë individë emocionalë dhe të dashur që kujdesen për marrëdhëniet e tyre me miqtë dhe anëtarët e familjes. Ndikimi I hënës bënë që ata të jenë individë shumë imagjinativë, me intuitë, me emocione të forta dhe kujtime të shkëlqyera. Këta individë aq sa të qetë, kthehen në të “cmendur” kur e kuptojnë se të tjetër sillen padrejtësisht ndaj tyre.

 

Adam Croasdell (Aktor)

Aaron D. Spears (Aktor)

Adande ‘Swoozie’ Thorne (Aktor)

Alexandra Hedison (Aktore)

Adrian Grenier (Aktor)

Cary Joji Fukunaga (Producent)

Bubba Ganter (Aktor)

Almila Bagriacik (Aktore)

Alec Mapa (Aktor)