“LË NAM”/ Enca bën twerk me fustan të shkurtër, i del “padashje” pjesa intime (FOTO) – AlpeGossip
“LË NAM”/ Enca bën twerk me fustan të shkurtër, i del “padashje” pjesa intime (FOTO)

“LË NAM”/ Enca bën twerk me fustan të shkurtër, i del “padashje” pjesa intime (FOTO)

Enca e ka çmendur rrjetin së fundmi me fotot me bikini duke treguar format bombastike e duke tërhequr shumë vëmendjen. Por këngëtarja nuk është ndalur me kaq. Ditën e sotme Enca i ka lënë të gjithë gojë hapur me një video ku shfaqet me fustan të shkurtër teksa bën twerk.

Mirëpo këngëtarja siç duket është treguar e pavëmëndshme dhe e ka postuar videon pa vërejtur se në një moment fustani shumë i shkurtër i tregon pjesën intime.

Kujtojmë që Enca pas pak ditësh do të publikojë këngën e saj më të re me titull “Rendez Vous” e që pritet të jetë një hit, siç ndodhi me këngën e saj të fundit “Dua”.