ME PUSHIME/ Gruaja e Kledi Kadiut poston FOTON romantike në perëndim të diellit – AlpeGossip
ME PUSHIME/ Gruaja e Kledi Kadiut poston FOTON romantike në perëndim të diellit

ME PUSHIME/ Gruaja e Kledi Kadiut poston FOTON romantike në perëndim të diellit

Balerini shqiptar Kledi Kadiu ka nisur pushimet së bashku me familjen e tij. Pak minuta më parë gruaja e Kadiut, Charlotte ka postuar një foto shumë të bukur në rrjetet sociale.

Ajo shihet në krah të balerinit dhe dyshja duken mjaft të dashuruar. Në sfond vihet re edhe perëndimi i diellit, shumë pamje romantike! 

Fotoja e publikuar nga Charlotte

Kledi Kadiu dhe bashkëshortja e tij Charlotte disa javë më parë kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në një ceremoni të thjeshtë mes miqve të ngushtë dhe familjarëve.