2 MUAJ PAS DASMËS MADHËSHTORE/ Nihal në pritje të fëmijës së parë (FOTO) – AlpeGossip
2 MUAJ PAS DASMËS MADHËSHTORE/ Nihal në pritje të fëmijës së parë (FOTO)

2 MUAJ PAS DASMËS MADHËSHTORE/ Nihal në pritje të fëmijës së parë (FOTO)

Aktorja e njohur turke, Hazal Kaya, e njohur për publikun shqiptar si Nihal në muajin shkurt të këtij viti i dha fund beqarisë me producentin e njohur, Ali Atay, në një ceremoni që mori vëmendjen e të gjitha mediave.

Ndonëse në mediat turke ka qarkulluar prej javësh lajmi se Nihal është shtatzënë, aktorja e njohur vetëm së fundmi ka zbuluar se është në pritje të fëmijës së parë. 2 muaj pas dasmës ajo ka dhënë lajmin e bukur dhe ka treguar se së bashku me bashkëshortin mezi po presin.

Hazal Kaya është disa muajsh shtatzënë dhe sipas mediave turke pritet që shumë shpejt ajo të flas publikisht për shtatzëninë e saj.