PROVOKUESE DHE SEKSI/ Beby-g “NDEZ RRJETIN” nxjerr format e saj dhe…(FOTO) – AlpeGossip
PROVOKUESE DHE SEKSI/ Beby-g “NDEZ RRJETIN” nxjerr format e saj dhe…(FOTO)

PROVOKUESE DHE SEKSI/ Beby-g “NDEZ RRJETIN” nxjerr format e saj dhe…(FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Baby G apo me emrin e vërtetë Gordana Kingji është e njohur për publikun.Së fundi, ajo ka publikuar një foto në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me një fund të shkurtë dhe me bluzë bardh e zi.

“Mund të blej Gucci por më pëlqen…” kishte shkruar Baby teksa po reklamonte një brend të veshjeve.

Ndryshe, ajo kishte kapur flokët lartë dhe kishte vendosur syze që t’i plotësohej pamja.