CHARLOTTE PREZANTON LINJËN E TË BRENDSHMEVE/ Duket super seksi me linjat e përsosura – AlpeGossip
CHARLOTTE PREZANTON LINJËN E TË BRENDSHMEVE/ Duket super seksi me linjat e përsosura

CHARLOTTE PREZANTON LINJËN E TË BRENDSHMEVE/ Duket super seksi me linjat e përsosura

Modelja Charlotte McKinney tani ka linjën e saj të të brendshmeve.

Dhe kush tjetër më mirë se fituesja e ‘Maxim Hot 100’ mund ti reklamojë.

Charlotte padyshim që ishte kandidatja e përsosur për modelimin e koleksionit pasi erdhi më ‘e nxehtë’ se kurrë.

Ajo dukej shumë seksi teksa theksoi linjat e saj të përsosura trupore.

Supemodelja iu bashkua markës Wolf & Whistle për dizenjimin e 20 modeleve të ndryshme.