DHUNË BRUTALE/ Vajza 23-vjeçare tregon shenjat e rrahjes nga i dashuri pedofil – AlpeGossip
DHUNË BRUTALE/ Vajza 23-vjeçare tregon shenjat e rrahjes nga i dashuri pedofil

DHUNË BRUTALE/ Vajza 23-vjeçare tregon shenjat e rrahjes nga i dashuri pedofil

Një vajzë që është rrahur nga i dashuri i saj pasi i kërkoi të ndahen ka zbuluar shenjat e tmerrshme.

Coral Halson, 23 vjeçare ka pësuar mpirje në fytyrë kur Lewis Moseley, 20 vjeçar e la pa ndjenja në tokë.

Disa filmime të realizuara nga ajo tregojnë momentin kur Moseley bërtet: “Jeta ime ka marrë fund dhe është i gjithi faji yt”.

Coral po kurohej nga rrahja brutale kur një vajzë 14 vjeçare i tha se Lewis i kishte dërguar mesazhe me përmbajtje seksuale në Facebook. Kështu të dyja bashkëpunuan për t’ia dërguar materialet policisë.

Lewis është dënuar me 15 muaj burg pasi pranoi rrahjen dhe bisedën për aktivitet seksual me një të mitur.