Lori Hoxha është FEJUAR? Shikoni unazën madhështore në gishtin e blogeres (FOTO) – AlpeGossip
Lori Hoxha është FEJUAR? Shikoni unazën madhështore në gishtin e blogeres (FOTO)

Lori Hoxha është FEJUAR? Shikoni unazën madhështore në gishtin e blogeres (FOTO)

Javën që shkoi e gjithë vëmendja ishte tek Sara Hoxha dhe dasma e saj madhështore. Mirëpo mesa duket me hapa të shpejtë po e ndjek edhe e motra Lori. Kjo e fundit ka postuar një foto në rrjetet sociale ku bie në sy një unazë me gurë. Blogerja e famshme shqiptare e ka vendosur unazën në gishtin e parafundit të dorës së majtë.

Mos vallë i dashuri i blogeres Vis Bajkraktari i ka propozuar dhe kemi një dasmë në horizont?!