Capital T bën dedikimin e veçantë: E dashuroj… (FOTO) - AlpeGossip
Capital T bën dedikimin e veçantë: E dashuroj… (FOTO)

Capital T bën dedikimin e veçantë: E dashuroj… (FOTO)

Capital T dhe këngëtari Alban Skënderaj kanë realizuar një bashkëpunim muzikor së bashku përpara 5 vitesh. Pavarësisht kohës që ka kaluar, “Një Ëndërr” dëgjohet dhe pëlqehet njësoj si më parë.

Me raste ndodh që dy bashkëpunëtorët të ritakohen dhe të këndojnë së bashku hitin që ka marrë miliona klikime. Mbrëmjen e kaluar ata kanë emocionuar publikun me këngën. Krahas videos me momentet e veçanta Capital T ka shkruar: “E dashuroj reagimin dhe dashurinë në sytë e tyre. Nuk e kam aspak problem që ta pastroj edhe skenën vet pasi më duhet të vrapoj”. Me plot energji pozitive suksesi i dy këngëtarëve nuk ka nevojë për komente!