PARTNERJA E REPERIT DËSHTON FËMIJËN/ “Shpresoja më shumë sesa gjithçka që të të takoja” – AlpeGossip
PARTNERJA E REPERIT DËSHTON FËMIJËN/ “Shpresoja më shumë sesa gjithçka që të të takoja”

PARTNERJA E REPERIT DËSHTON FËMIJËN/ “Shpresoja më shumë sesa gjithçka që të të takoja”

Të gjithë e njohim motrën e Miley Cyrus, Noah-n, por a ju kujtohet ish-i dashuri i saj, 22-vjeçari Lil Xan?

Ky i fundit në shkurt të këtij viti dha lajmin se do të bëhej baba për herë të parë, pasi e dashura e tij, me të cilën kishte 3 muaj i lidhur, ishte në pritje të një fëmije.

Dje partnerja e reperit, Annie Smith, bëri një postim emocionues ku tregoi se kishte dështuar fëmijën.

“Këto u realizuan në ditën e parë që u takuam dhe në disa nga muajt e parë që u njohëm me njëri-tjetrin. Duhet si një jetë. Në momentin që të takova e dija se ishe i veçantë. Rashë e tëra në dashuri me ty dhe të dua gjithnjë e më shumë çdo ditë. Nuk e dija se ishte e mundur të ndihesha kështu në lidhje me një njeri. Të nisja një familje me ty ka qenë bekimi më magjik dhe më i bukur që Perëndia më ka dhënë. Sot ndjej një lëndim që nuk e dija se ekzistonte. Një dhimbje që vjen nga shpirti. Për engjëllin tim të bukur, mami të do më shumë sesa ajo dinte se do të ishte e mundur. Më ke bërë gruan më të lumtur në botë duke e ditur se kam pasur rastin të jem nëna jote. Të ndjeja që rriteshe brenda trupit tim ka qenë dhurata më e veçantë që më është dhënë, lutjet e mia janë përgjigjur me ty. Shpresoja më shumë se çdo gjë që të mund të të takoja, të të mbaja dhe të të doja. Të mësojë të gjitha gjërat e bukura në jetë dhe të tregojë botën. Shpresoja që të mund të njihje sesa i bekuar ishe që të kishe një baba si Diego. Të duam engjëll i vogël. Gjithmonë”, shkroi ajo në postimin e saj në Instagram.

View this post on Instagram

these were taken the first day we met and the first few months we knew each other. feels like a lifetime ago. the moment i met you i knew you were special. i fell head over heels in love with you and only love you more and more every single day. i didn’t know it was possible to feel this way about another human. starting a family with you has been the most magical, beautiful blessing God has given me. today i feel a hurt i never knew existed. a pain that comes from my soul. to my beautiful angel, mommy loves you more than she ever knew possible. you have made me the happiest woman in the world knowing i had the chance to be your mommy. feeling you grow inside my body has been the most special gift i have been given, my prayers were answered with you. i wish more than anything that i could meet you, hold you and love you. teach you all the beautiful things in life and show you the world. i wish you could’ve known how truly blessed you were to have a daddy like diego. we love you little angel. always ♥️

A post shared by ANNIE SMITH (@anniiesmith) on

Reperi Lil Xan nuk ka postuar asgjë lidhur me lajmin e trishtë, veç një fotoje në Insta Story ku shkruante se nuk dihej mirë dhe do të bënte pak pushim nga rrjetet sociale.

Xan u lidh me Annie Smith në nëntor të vitit të kaluar, pasi i dha fund lidhjes me Noah Cyrus vetëm 2 muaj para se të niste romanca mes tyre.