Adelina Tahiri organizon "BABY SHOWER". Ja disa nga detajet e festës (FOTO) - AlpeGossip
Adelina Tahiri organizon “BABY SHOWER”. Ja disa nga detajet e festës (FOTO)

Adelina Tahiri organizon “BABY SHOWER”. Ja disa nga detajet e festës (FOTO)

Adelina Tahiri – Markov, ka organizuar ‘Baby Shower’ për djalin i cili pritet të vije së shpejti në jetë. Festa do të mbahet sonte në Maqedoni me fillim të orës 19:40, dhe kodi i veshjes është i bardhë.

Këngëtarja dhe burri i saj maqedon janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Më poshtë ju sjellim ftesën të cilën Adelina ua ka dërguar miqëve dhe të afërmve të saj për të qenë të pranishëm në këtë festë.