"GATI THEVA QAFËN"/ Luana Vjollca zbulon momentet para nisjes së programit (VIDEO) - AlpeGossip
“GATI THEVA QAFËN”/ Luana Vjollca zbulon momentet para nisjes së programit (VIDEO)

“GATI THEVA QAFËN”/ Luana Vjollca zbulon momentet para nisjes së programit (VIDEO)

Moderatorja e njohur Luana Vjollca ka publikuar një video nga programi i njohur “Shiko Kush Luan”, përpara se të niste transmetimin. Teksa nisej drejt studios, ajo ka ecur para kamerave me delikatesë për të treguar veshjen e mbrëmjes së sotme dhe për pak ka humbur ekuilibrin. Krahas videos ajo shkruan: “Pak përpara se të futem në skenë gati theva qafën”. Pavarësisht momentit disi të sikletshëm, moderatorja nuk ka ngurruar ta publikojë në ‘Instagram’ videon. Ndjekësit janë fokusuar tek veshja e saj e cila ka tërhequr shumë vëmendje pasi nxjerr në pah linjat e Luanës./revistawho.com

View this post on Instagram

Pak perpara se te futem ne skene gati theva qafen 😂

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on