Floida Kërpaçi gatuan dhe bën IRONI: Jam praktikuar për të hedhur miellin dhe për të thyer vezët (VIDEO) – AlpeGossip
Floida Kërpaçi gatuan dhe bën IRONI: Jam praktikuar për të hedhur miellin dhe për të thyer vezët (VIDEO)

Floida Kërpaçi gatuan dhe bën IRONI: Jam praktikuar për të hedhur miellin dhe për të thyer vezët (VIDEO)

Deputetja e Lsi-së, Floida Kërpaçi ishte e ftuara e radhës në emisionin “Kripë dhe Piper” me Alfion dhe Indritin.

Jo më kot stafi zgjodhi miell dhe vezë pas ngjarjes së Parlamentit, ku opozita i hodhi miell Ramës. Por ajo u përgjigj me një batutë duke thënë se: “Është praktikuar kohë më parë që në shtëpi”. Floida foli për jetën e saj private, studimet e larta për mjekësi dhe gjithashtu tregoi si është bërë pjesë e politikës që kur ka qenë gjimnaziste nga dëshira e saj për të sjell një frymë të re.

Veç angazhimeve të shumta, 23 vjeçarja duket se ka gjetur kohën dhe për të gatuar tagliatelle të freskëta me domate.

Edhe pse është pjesë e një partie tjetër politike, ajo rrëfeu se me shumë qejf do të pinte një kafe me Arta Daden për të cilën ka simpati dhe respekt.

Floida Kërpaçi rrëfehet për IN Tv: Jam praktikuar për të hedhur miellin dhe për të thyer vezët

Floida Kërpaçi rrëfehet për IN Tv: Jam praktikuar për të hedhur miellin dhe për të thyer vezët

Gepostet von INtv Albania am Freitag, 27. April 2018