MES DETIT DHE DIELLIT QË PERËNDON/ Marina ndan FOTON romantike me Getoarin – AlpeGossip
MES DETIT DHE DIELLIT QË PERËNDON/ Marina ndan FOTON romantike me Getoarin

MES DETIT DHE DIELLIT QË PERËNDON/ Marina ndan FOTON romantike me Getoarin

Moderatorja e njohur, Marina Vjollca ka hapur arkivat për të kujtuar momentet më të ëmbla me bashkëshortin e saj, Getoar Selimi.

“Kur dielli largohet”, ka shkruar Marina krah fotos ku shfaqet në mes të detit me Getoarin.

View this post on Instagram

When the sun goes down… #tb

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Me siguri moderatores i mungojnë shumë pushimet me partnerin e saj, pasi dyshja ka treguar se kanë udhëtuar herë pas here në vende të ndryshme të botës duke shijuar bukuritë e saj.

Nuk dihet se cili është destinacioni i parë i Marinës dhe Getoarit pas mbarimit të karantinës, por nuk do të ishte çudi që dyshja të kishte nisur përgatitjet e valixheve që tani.