NË DITËT E FUNDIT TË SHTATËZANISË/ Ajola Xoxa krah ERION VELIAJ në koncertin e Elita 5 (FOTO) – AlpeGossip
NË DITËT E FUNDIT TË SHTATËZANISË/ Ajola Xoxa krah ERION VELIAJ në koncertin e Elita 5 (FOTO)

NË DITËT E FUNDIT TË SHTATËZANISË/ Ajola Xoxa krah ERION VELIAJ në koncertin e Elita 5 (FOTO)

Mbrëmjen e kaluar në Amfiteratrin e Tiranës është organizuar një mbrëmje speciale në nder të 30-vjetorit të krijimit të “Elita 5”. Koncerti madhështor ka mbledhur admiruesit e muzikës së grupit të njohur dhe të gjithë kanë shijuar orët nën tingujt e hiteve ndër vite. Të pranishëm në koncert ishin edhe Erion Veliaj me bashkëshorten e tij.

Kryebashkiaku i Tiranës ka publikuar foto nga koncerti ku ka rënë në sy edhe prania e Ajolës e cila është në formë të shkëlqyer në ditët e fundit të pritjes së ëmbël. 

Koncerti i grupit të njohur sipas Veliajt ka rezultuar një sukses dhe mbrëmja do të mbahet mend gjatë.