“ZHAKLINA KA TËRHEQJE S*KSUALE NDAJ MEJE”/ Krist Aliaj habit: Por unë dua ndonjë më të re për… – AlpeGossip
“ZHAKLINA KA TËRHEQJE S*KSUALE NDAJ MEJE”/ Krist Aliaj habit: Por unë dua ndonjë më të re për…

“ZHAKLINA KA TËRHEQJE S*KSUALE NDAJ MEJE”/ Krist Aliaj habit: Por unë dua ndonjë më të re për…

Ish-banori i BBV, Krist Aliaj është shprehur se opinionistja Zhaklin Lekatari, e cila ka treguar hapur mbështetjen ndaj tij në spektakël, mund të ketë tërheqje seksuale ndaj tij.

Por theksoi se ai vetë nuk ka tërheqje ndaj saj dhe se “do të doja një më të re për atë pjesë”

 

 

“A mund të ketë Zhaklina tërheqje seksuale ndaj tij?”, u pyet gjatë një interviste në Top Albania Radio

“Seksuale mund të ketë tërheqje Zhaklina, s’është problem. Unë nuk besoj që kam. Do doja një më të re për atë pjesë”, u shpreh Krist Aliaj.

Kujtojmë se Zhaklin dhe Kristi janë puthur në buzë, kur ai ishte pjesë e emisionit “Love Story”.